Search

دسته بندی آثار هنری

images-1
هنر دیجیتال
0

اثر

download-1
نقاشی
281

اثر

1
کالیگرافی
40

اثر

3
عکاسی
0

اثر

2
آثار حجمی
5

اثر

فیلتر آثار

دسته بندی آثار

دسته بندی آثار

بازه قیمتی

بازه ی قیمتی - slider
12,000,000 تومان360,000,000 تومان

محدوده سایز آثار

ارتفاع
ارتفاع - slider
ارتفاع - inputs
cm
cm
عرض
عرض - slider
عرض - inputs
cm
cm
طول
طول - slider
طول - inputs
cm
cm

آثار خوشنویسی، بیانگر فرهنگ و هویت غنی ایران زمین هستند. خرید تابلو خوشنویسی به عنوان یک اثر هنری اصیل و وزین، چه زینت بخش دفتر کار و چه بخشی از دکوراسیون منزل، اصالت حروف پارسی را به نمایش می‌گذارد.

هنر خوشنویسی با خطوط ظریف و دلفریب، کلمات را به نغمه‌ای بدل می‌کند که بر تار و پود جان می نشیند. هر تابلو خوشنویسی، حامل داستانی است گاه از عشق و شور و شعر، گاه از عرفان و معنویت، و گاه از حماسه و پهلوانی. هنرمند خوشنویس با قلم خود، روح کلمات را به تصویر می‌کشد و اثری خلق می‌کند که فراتر از یک شی، تجلی‌گر زیبایی و معنویت است.

ارزش تابلو خوشنویسی، تنها در زیبایی ظاهری آن خلاصه نمی‌شود. این اثر هنری، حامل مفاهیم عمیق و معنوی است که روح و جان مخاطب را تحت تاثیر قرار می‌دهد، نه تنها ارزش معنوی که آثار ارزشمند ارائه شده در آرت یار دارای ارزش هنری و سرمایه‌گذاری هم می‌باشد. خرید تابلو خوشنویسی، می‌تواند هدیه‌ای خالق معنا، ارزشمند و ماندگار برای دوستان، خانواده و همکاران شما باشد.

برای خرید تابلو خوشنویسی در میان آثار هنری آرت یار جستجو کنید، از دیدن سبک ها و مضامین و مختلف لذت ببرید و اثر باب طبع‌تان را انتخاب کنید.

لطفا قبل از خرید اثر احراز هویت شوید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما