جستجو کردن
هدیه برای روانشناس

هدیه برای روانشناس چه بخریم؟ چه دوستمان باشد، چه تراپیست‌مان

این بار می‌خواهیم درباره هدیه برای روانشناس‌ صحبت کنیم؛ کسانی که بارها ما یا یکی از اعضای خانواده‌مان را از دردسرهای زیاد راحت کرده‌اند. به یک روانشناس فکر کنیم که او کیست و چه نیازهایی دارد؟ شخصیت او چگونه می‌تواند باشد. البته که بسیاری از تراپیست‌ها از پذیرفتن هدیه امتناع می‌کنند، زیرا در فرایند درمان آن‌ها اختلال ایجاد می‌شود. با این حال، ما موظف هستیم که به شما راهنمایی بدهیم که اگر یک روز در موقعیتی قرار گرفتید که هدیه برای روانشناس خود بخرید، دستتان پر باشد.

باز نگاهی به خود یک روانشناس می‌اندازیم، این فرد با یک کوله تجربه و شناخت عمیق از انسان و روان انسانی در زمینه کار خود فعالیت می‌کند. روانشناسان، مربیان و راهنمایان ما در سفرهای ذهنی و روحی‌مان هستند. آنها با دیدگاهی حرفه‌ای و انسان‌مدارانه، به ما کمک می‌کنند تا با چالش‌ها و مشکلات خود روبرو شویم و راه‌حل‌هایی موثر برای بهبود کیفیت زندگی‌مان پیدا کنیم. هر روانشناسی دارای مهارت‌ها و تخصص‌های خاص خود است، اما به طور کلی، آنها علاقه‌مند به کمک به دیگران برای رسیدن به رضایتمندی و خوشبختی در زندگی هستند.

۷۰

X

۱۰۰

سانتی متر

۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۵۰

X

۴۰

سانتی متر

۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۵۰

X

۱۵۰

سانتی متر

۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۸۰

X

۱۵۰

سانتی متر

۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چه هدیه‌ای برای یک روانشناس بخریم؟

اگر به دنبال یک هدیه برای یک روانشناس هستید، بهترین راه برای بیان ارزش قدردانی و تشکر از تلاش‌ها و توانایی‌هایشان، انتخاب یک هدیه در ارتباط با زمینه کاری و علایق شخصی آنهاست. برای مثال، کتابی در زمینه روانشناسی جدید، یک دوره آموزشی آنلاین در زمینه‌ای که به آن علاقه دارند، یا حتی یک جلسه مشاوره روانشناسی اختصاصی می‌تواند هدیه‌ای معنادار و موثر باشد که نشان دهنده ارزش و توجه شما نسبت به شغل و تلاش‌های آنهاست.

با خودتان می‌گویید من برای روانشناس خودم یک کتاب یا دوره بخرم؟ او خودش استاد همه این چیزهاست. این کادو وقتی ارزشمند خواهد بود که شما بدانید او دنبال چه چیزی است. مثلا اگر یک دوره روان‌درمانی پویشی کوتاه مدت از دانشگاه آکسفورد باشد، احتمالا دست شما را رد نخواهد کرد. خوشبختانه وبسایت‌هایی مانند کورسرا و یودمی، اکنون دست ما را برای پیدا کردن چنین هدایایی به عنوان کادو برای روانشناس باز گذاشته‌اند.

 

آیا می‌توانیم بر اساس شخصیت روانشناس کادو بخریم؟

بله. هدیه برای روانشناس می‌تواند بر اساس الگوهای شخصیتی او باشد. البته که این کار خیلی سختی است و احتمالا شما یا حتی ما نتوانیم که الگوهای شخصیتی او را پیدا کنیم. اما اگر این روانشناس دوست‌تان باشد، یعنی شما می‌توانید از او رفتارهای فردی ببینید و این یعنی نزدیک شدن به یک الگو شخصیتی.

مطلب پیشنهادی: خرید هدیه براساس شخصیت

روانشناسان معمولاً با توجه به نیازهای شغلی و طبیعت کاری‌شان، می‌توانند از تیپ‌های شخصیتی مختلفی برخوردار باشند. اما برخی از تیپ‌های شخصیتی که برای روانشناسان رایج است عبارتند از:

  1. INFJ: این تیپ از افراد عموما دارای احساسات عمیق، بینش‌های شگفت‌انگیز و تمایل به کمک به دیگران است. به عنوان یک روانشناس، آنها معمولاً از ارتباطات عمیق با مراجعان خود لذت می‌برند. کادو برای INFJ می‌تواند یک تابلو نقاشی با مفاهیم انسانی باشد؛ مانند آنچه در عکس زیر می‌بینید.
  2. ENFJ: این تیپ شخصیتی برای یک روانشناس، سبب می‌شود شما در اتاق مشاوره احساس خوشحالی بیشتری داشته باشید. آن‌ها با انرژی، خوش‌بین و با قدرت بالا در ارتباطات هستند. پس یک هدیه برای روانشناس با تیپ enfj، یک تابلو هنری با رنگ‌های زنده و در سبک انتزاعی خواهد بود.
  3. INFP: که از روانشناسان یک فرد هنری ساخته است. اینها اگر کمی در انتخاب مسیر زندگی معطل کرده بودند، یک هنرمند می‌شدند. این افراد معمولا خلاق، حساس و اهل تامل هستند. همچنین فهم بالایی از ارتباط با احساسات دیگران دارند. یک روانشناس با تیپ INFP، دنبال پیدا کردن معنا در زندگی خودش است. پس به عنوان کادو برای روانشناس، می‌توانید روی آثار هنری حجمی یا هر تابلوی نقاشی که با ذائقه رنگی و زیبایی‌شناسی او جور است، حساب کنید.به طور کلی، تیپ شخصیتی یک روانشناس ممکن است متناسب با سبک کاری و مسئولیت‌هایش متفاوت باشد، اما عمدتاً مهمترین ویژگی‌ها برای یک روانشناس شامل توانایی ارتباط موثر، فهم عمیق از روانشناسی انسانی و تمایل به کمک به دیگران است.

 

کلام آرت یار

اینکه می‌بینید در پاراگراف‌های بالا حرف از تابلو نقاشی زده‌ایم، دلیل دارد. خرید یک تابلو به عنوان هدیه برای روانشناس انتخابی نیست که هر کسی سراغ آن برود. نه به این دلیل که به ذهن افراد نرسیده است. چون آنها نمی‌دانند از کجا تابلو نقاشی بخرند؟ چه تابلویی بخرند؟ اگر میلیون‌ها هزینه کنند و دوست یا روانشناس‌شان خوشش نیاید چه؟ مگر اصلا می‌شود یک تابلو برای هدیه خرید؟!

ما پاسخ این سوال‌ها را داریم. آرت یار مکانی است که مشاوران هنری و متخصصان در زمینه خرید و فروش آثار هنری در آن حضور دارند و شما را در انتخاب هدیه برای روز روانشناس یاری می‌دهند. از طرفی، چون همه کارهای هنری در آرت یار شناسنامه‌دار هستند، خیال شما از هزینه‌ای که می‌کنید راحت خواهد بود. به علاوه، این تضمین وجود دارد که اگر دوست شما از سلیقه یا انتخاب شما خوشش نیامد، بتواند با سلیقه خودش تابلو را عوض کند.

 

ایران : ۰۹۱۰۲۶۰۰۱۹۸

ایران : ۰۲۱۲۲۶۱۱۶۱۵

امارات :۰۹۷۱۵۰۶۰۵۲۵۵۷

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت این اثر لطفا از طریق موارد زیر با ما ارتباط برقرار کنید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما