جستجو کردن
خرید هدیه برای جوانان

هنگام خرید هدیه برای جوانان چه مواردی را در نظر بگیریم؟

وقتی به خرید هدیه برای جوانان فکر می‌کنیم، بهتر است به چیزهایی که ترند هستند و از آخرین مدل‌ها و نوآوری‌ها استفاده می‌کنند، توجه کنیم. یک ایده جالب خرید هدیه‌ای است که به آن‌ها انرژی مثبت می‌دهد و در زندگی روزمره به آن‌ها کمک می‌کند. همچین، جوانان امروزی به تجربه‌های جدید خیلی علاقه‌مند هستند و عاشق سورپرایز هستند. پس، هدایایی مثال بلیط مسابقه، کنسرت یا تئاتر می‌تواند برایشان جذاب باشد. در نهایت هم باید به مساله سلامت جسمی و روحی آن‌ها در این وضعیت اقتصادی و فشارهای مختلف این روزها فکر کرد. هدایایی که سبب ایجاد آرامش و راحتی به آن‌ها می‌شوند هم می‌تواند در فهرست بلند هدایا برای جوانان در نظر گرفته شود.

 

اثر هنری از شیما فراهانی

۳۰

X

۲۱

سانتی متر

۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از شیما فراهانی

۳۰

X

۲۱

سانتی متر

۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از شیما فراهانی

۲۱

X

۳۰

سانتی متر

۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از شیما فراهانی

۱۲۰

X

۱۵۰

سانتی متر

۹۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از شیما فراهانی

۴۰

X

۳۰

سانتی متر

۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

۵ راهنمایی به شما در انتخاب و خرید هدیه برای جوانان

اول – حال‌وهوای جوان شما چیه؟

آیا این یک جوان مذهبی است یا هنری؟ علاقه‌مند به درس و دانشگاه است یا دوست دارد زودتر پول بیشتری به دست بیاورد؟ علاقه‌مند به تفریحاتی مثل کنسرت و سینماست یا کوهنوردی و کمپ‌زنی در طبیعت؟

به کارهای او فکر و توجه کنید و ببینید عموما دنبال چه کارهایی است، چه خاطره‌هایی را برای شما تعریف می‌کند، از بازگو کردن چه حرف‌هایی سر ذوق می‌آید و الی آخر. 

اولین ایده هدیه برای جوانان، توجه به همین حال‌وهوا و تهیه یکی از نیازمندی‌های اوست.

دوم – برای چه مناسبتی هدیه می‌دهید؟

جشن فارغ‌التحصیلی یا قبولی دانشگاه، ازدواج، خرید خانه یا ماشین، استخدام یک سازمان بزرگ؛ شما تحت چه عنوانی دست به تهیه کادو برای جوان خود شده‌اید؟ بسته به این موقعیت هدیه می‌تواند انحصاری یا شخصی باشد. مثلا برای هدیه تولد می‌توانید کمی ماجرا را شخصی کنید و ریسک بیشتری انجام دهید.

تهیه کادو برای جوان

سوم – اگر یک اثر هنری برای جوان خریدید …

در این صورت باید توجه کنید محتوای اثر هنری شما چیست، برای کجا تهیه می‌کنید، اندازه و ابعاد آرت ورک چقدر است و الی آخر. بهتر است قبل از خرید آثار هنری برای جوانان به عنوان هدیه، جایی برای آن در ذهنتان داشته باشید. ممکن است برای دیوار اتاق خواب او، میز کارش، دفتر کاری او یا هر فضای دیگری که روزمره استفاده می‌کند خرید کنید.

چهارم – خلاقیت در انتخاب هدیه برای یک جوان ۲۰ ساله

جوانان دنیای خلاقیت و افکار جدید هستند. مدت‌ها انواع و اقسام هدایا را دریافت کرده‌اند. به جای چسبیدن به بهترین کادو برای جوانان، به کارهای جدید فکر کنید! یک هدیه خاص از شناخت شما به دست می‌آید. سعی کنید حرف‌هایی که اخیرا به شما زده است را به یاد بیاورید، یا به آخرین باری که او را دیده‌اید فکر کنید. ببینید درباره چه چیزهایی حرف زده و چه برنامه‌هایی داشته است.

تسهیل مسیری که در آن گام برداشته است، ارزشمندترین هدیه‌ای است که می‌توان به یک جوان ۲۰ ساله داد. ممکن است یک پکیج آموزشی، یک تور تفریحی یا یک ابزار باشد. مهم این است که در راستای نیازهای این روزهای او انتخاب کنید

خلاقیت در انتخاب هدیه برای یک جوان

 

پنجم – انتخاب هدیه برای جوانان بر اساس شخصیت

گاهی هم شما ممکن است چند کلمه کلی درباره جوان مورد نظر خود بدانید و بس. در این صورت باید با توجه به این مساله خرید کنید. مثلا یک اثر هنری همیشه یکی از بهترین کادوها برای جوانان با شخصیت‌های مختلف است.

مثلا ممکن است جوان شما خیلی درونگرا باشد، در این صورت محتوای تابلوی نقاشی بهتر است تصاویری امپرسیونیسم از طبیعت باشد. یا اینکه یک جوان باشد که اکنون در جایگاه مدیریت است. آنگاه یک تابلوی کالیگرافی برای اتاق او را پیشنهاد می‌کنیم. ممکن است یک جوان پرشور و فعال باشد. در این صورت هدیه برای جوان را باید به سمت تابلوهای انتزاعی و با رنگ‌های برجسته و قوی برد.

 

سخن آرت یار با شما

نقش ترندهای امروزی را دست کم نگیرید. مثلاً یک گجت الکترونیکی جدید مثل هدفون‌های بی‌سیم با کیفیت صدای عالی، یا یک اسمارت واچ با قابلیت‌های فراوان، می‌تواند برای جوانان جذاب باشد و به آنها احساس همراهی با مدرنیته بدهد. بسته‌های اسپا یا پکیج‌های ماساژ را برای جوانان پر مشغله و خسته توصیه می‌کنیم. در آخر، به عنوان هدیه برای جوان ۲۰ساله شما می‌توانید فرصت‌هایی برای یادگیری مهارت‌های جدید خلق کنید؛ کارگاه عکاسی، کارگاه نویسندگی، دوره آشپزی یا هر کلاس و کارگاه دیگری که فصل جدیدی را در زندگی یک جوان ورق بزند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا قبل از خرید اثر احراز هویت شوید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما