جستجو کردن
خرید هدیه برای معلم

بهترین ایده ۱۲ اردیبهشت: خرید هدیه برای معلم

روز معلم نزدیک شده و همه دانش‌آموزها و دانشجوهایی که از معلم‌ها و اساتید خودشان درس زندگی گرفته‌اند به فکر قدردانی از آن‌ها هستند. خرید هدیه برای معلم کاری است که نه فقط از روی قدردانی، بلکه از روی محبت نیز انجام می‌شود. از وقتی در دبستان بودیم تا اکنون که از یک پروفسور می‌خواهیم تشکر کنیم، راه‌های مختلفی وجود داشته است. ما با هدیه خود در روز معلم می‌‌خواهیم به معلم خود بگوییم که چطور در زندگی ما تاثیر خوبی گذاشته است، چه قدر ما و زندگی ما را بهتر کرده است و نهایتا،‌ حضور او و آموزش او چگونه سطح زندگی ما را ارتقا داده است.

۶۰

X

۶۰

سانتی متر

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰

X

۶۰

سانتی متر

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰

X

۶۰

سانتی متر

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰

X

۶۰

سانتی متر

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰

X

۶۰

سانتی متر

۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۰۰

X

۱۲۰

سانتی متر

۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۱۰۰

X

۷۰

سانتی متر

۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چه ایده‌هایی برای خرید هدیه برای معلم وجود دارد؟

شما خیلی بیشتر و حرفه‌ای‌تر از ما با انواع هدایای مناسب برای روز معلم آشنا هستید. از گل‌های تک شاخه، دسته گل و باکس گل گرفته تا هدایای شخصی که محبت فردی شما را می‌رساند. از اشیاء و کالاهای تزئینی برای میز کار، دفتر یا خانه معلم گرفته تا کالاهایی مانند ست‌های دمنوش و چرم که کمی تجربه زندگی آنان را رنگارنگ می‌کند. در نهایت هم گزینه‌هایی مانند خرید کارت هدیه آنلاین، خرید اینترنتی با کارت هدیه یا خرید اشتراک برای سایت‌های مختلف برای آنان وجود داشته است. 

اما این بار می‌خواهیم به شما روشی جدید به عنوان خرید هدیه برای روز معلم را پیشنهاد کنیم. این بار شما دست خواهید گذاشت روی نقطه عطف ذهنی یک معلم و آن فرهنگ است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید هدیه برای روز معلم برای یک استاد دانشگاه

خرید هدیه برای معلم 1

چرا خرید اثر هنری برای روز معلم یک گزینه عالی است؟

خلاقانه است و شما به عنوان دانش‌آموز خوب است از خود خلاقیت نشان دهید.۱

تا الان به انواع هدایایی که برای روز معلم خریده‌اید یا دوستانتان خریده‌اند فکر کنید. چقدر خلاقانه و مهیج هستند. یک معلم را فرض کنید که سالهاست همین هدایا را دریافت می‌کند. هدف شما از خرید هدیه برای معلم، گرفتن نمره یا شیرین کردن خودتان نیست! شما می‌خواهید به نحوی از او تشکر کنید. پس خوب است در این کار، راهی متفاوت از دیگران به کار ببندید؛ مثل خرید یک اثر هنری حجمی یا یک تابلوی نقاشی فاخر اما نه چندان گران قیمت.

خرید هدیه برای روز معلم 3

۲.بعد فرهنگی دارد و کار معلم ارتقای فرهنگ است.

هنر متجلی فرهنگ است. هنر کشور ما در دستان هنرمندان نقاش و کالیگرافیست‌های ما است. آثار حجمی متنوع هستند که نماینده فرهنگ ما نیز هستند اما بیشتر آن‌ها سوغات شهرهای مختلف‌اند. وظیفه یک معلم همیشه این بوده است که با تربیت نسل جدید و هدایت او به مسیر رشد، قشری دغدغه‌مند و حساس به ارزش‌ها خلق کند. انتخاب یک اثر هنری به عنوان خرید هدیه برای معلم و تقدیم به او در روز معلم درک شما را از فهم این مسئولیت خطیر معلم، به او نشان می‌دهد.

خرید تابلوهای کالیگرافی کوچک به عنوان هدیه برای روز معلم

۳.قابلیت سرمایه‌گذاری دارد و معلم شما می‌تواند از شم اقتصادی خود نیز استفاده کند.

آثار هنری که شناسنامه‌دار هستند مثل یک گردنبند طلا با حک معیار روی آن هستند که شما با فاکتور از طلافروشی می‌خرید. یعنی شما همیشه می‌توانید آن را بفروشید و سود بیشتری به دست بیاورید. اگر یک اثر هنری شناسنامه‌دار برای معلم خود بخرید و به او توضیح دهید که چگونه می‌تواند از مالکیت معنوی اثر هنری خودش استفاده کند، یک راه جدید سرمایه‌گذاری جدید پیش روی او گذاشته‌اید. گویی که شما هم چیزی به او آموخته‌اید!

۴.قابل تعویض است و پس از خرید معلم شما می‌تواند آن را مناسب سلیقه خود تغییر دهد.

ما در آرت یار این امکان را فراهم کرده‌ایم که افرادی که آثار هنری ما بخرند، می‌توانند هر زمان که مایل بودند آن را به ما بفروشند یا تعویض کنند. دلیل این کار این است که یک اثر هنری باید با فضایی که در آن استفاده می‌شود و روحیات فردی که بیننده آن است سنخیت داشته باشد. یک مالک ممکن است دکوراسیون خانه خود را عوض کند، پس اثر هنری داخل آن نیز بایستی تغییر کند. همینطور، یک معلم را شما ممکن است به برونگرایی بشناسید اما او در واقع یک فرد درونگرا باشد. در این صورت بعد از خرید هدیه روز معلم و تقدیم به او، می‌توانید به او بگویید که این امکان برای او در سایت آرت یار وجود دارد.

خرید هدیه برای روز معلم 4

۵.یک هدیه مادام‌العمر است و تاریخ انقضا ندارد.

آیا به نظر شما عمر تابلوی لبخند مونالیزای داوینچی تمام شده است؟ آیا این تابلو دیگر ارزش فرهنگی یا مالی ندارد؟ بله. آثار هنری در تاریخ جاودان هستند. هرچه شهرت آفریننده اثر بیشتر شود، شهرت اثر و ارزش اقتصادی آن نیز افزایش می‌یابد. فرض کنید که شما اکنون در مقطع پیش‌دانشگاهی برای یکی از معلم‌هایتان که شما را از خطر افسردگی قبل کنکور نجات داده‌ است می‌خواهید هدیه بخرید. این کار معلم‌تان شما را از یک سال عقب افتادن زندگی‌تان نجات داده است اما شاید خودش نداند چه کار بزرگی برای شما کرده است. حالا به آینده بروید، به ۲۰ سال آینده که او تابلویی که شما امروز به عنوان هدیه برای روز معلم برای او خریده‌اید روی دیوار خانه‌اش می‌بیند!

 

آرت یار چگونه در خرید هدیه برای معلم به شما کمک می‌کند؟

آرت یار یک سایت آنلاین خرید و فروش آثار هنری است. تفاوت آرت یار با دیگر وبسایت‌های خرید و فروش آثار هنری این است که هر آنچه شما در این فروشگاه می‌بینید یک شناسنامه حقوقی دارند و این یعنی شما مالکیت معنوی یک اثر هنری را خواهید خرید و هیچ‌کس حق سلب این حق را از شما نمی‌تواند بگیرد. وجود شناسنامه برای آثار هنری به معنی این است که شما مانند یک تکه طلا می‌توانید آن را معامله کنید. 

 

برای راهنمایی بیشتر در خرید اثر هنری و هدیه برای روز معلم از مشاوران تخصصی هنری ما کمک بگیرید: 

ایران : ۰۹۱۰۲۶۰۰۱۹۸

ایران : ۰۲۱۲۲۶۱۱۶۱۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت این اثر لطفا از طریق موارد زیر با ما ارتباط برقرار کنید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما