جستجو کردن
خرید تابلو نقاشی برای خانه

ایده‌های تابلو نقاشی برای خانه در سال ۲۰۲۴

بسیاری از افراد برای بازسازی اتمسفر فضای داخلی خانه یا تغییر دکوراسیون آن، به تابلو نقاشی برای خانه روی می‌آورند. سالانه فهرست بلندبالایی از انواع تابلوهای نقاشی در وبسایت‌ها و گالری‌ها به نمایش‌ گذاشته می‌شود. این تنوع انتخاب را برای خرید یک تابلو نقاشی برای منزل سخت می‌کند. ما در آرت‌ یار، با همراهی هنرمندان فرهیخته و باتجربه کشورمان، بنا داریم آثار هنری با کیفیت را به شما برسانیم.

در سال ۲۰۲۴ ترندهای دکوراسیون و طراحی داخلی به کاربرد بیشتر هنر در آن‌ها رفته است. اکنون صرفا گذاشتن یک تابلو یا رنگ‌کردن بخشی از دیوار، نمایشی از لمس هنر نیست. مجلات و وبسایت‌های معتبر در این زمینه فهرست‌هایی از ترندهای آرت‌ورک در طراحی داخلی خانه را منتشر کرده‌اند. در ادامه برخی از بهترین تابلوهای نقاشی برای خانه را معرفی می‌کنیم.

اثر هنری از مهرنوش ساوری

۷۰

X

۱۰۰

سانتی متر

۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از مهرنوش ساوری

۵۰

X

۴۰

سانتی متر

۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از مهرنوش ساوری

۵۰

X

۱۵۰

سانتی متر

۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از مهرنوش ساوری

۸۰

X

۱۵۰

سانتی متر

۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اثر هنری از مهرنوش ساوری

۱۲۰

X

۹۰

سانتی متر

۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

تابلوهای نقاشی مهرنوش ساوری

مهرنوش ساوری یک هنرمند ایرانی است که در سال ۱۳۶۰ متولد شده و از دوران نوجوانی به هنر پرداخته است. ایشان تحت تعلیم علیرضا آدم‌بکان هنر را آموخته و تحصیلات دانشگاهی خود را در هنر تمام کرده است.

مهرنوش ساوری در تابلوهای نقاشی خود به بیان مفاهیم انسانی و اجتماعی با الهام از طبیعت توجه می‌کند. مجموعه آثار هنری او با نام «گیاژین» به تازگی به نمایش گذاشته شده و در آن جزئیات فراوانی در رابطه زن و گیاه وجود دارد.

جهت مشاهده آثار مهرنوش ساوری اینجا کلیک کنید.

تابلو های نقاشی مهرنوش ساوری

تابلو نقاشی برای فضای کار و اتاق مطالعه

عظیم مرکباتچی دیگر هنرمند ایرانی است که آرت یار با او همکاری می‌کند. او در آثار هنری، مفاهیم انسانی را مجسم می‌کند و تا کنون در سبک‌های مختلفی نقاشی کرده است؛ از جمله انتزاعی، سورئالیسم و حتی واقع‌گرایانه. آثار او عموما با استفاده قوی از رنگ‌ها و بیان صریح، خلق‌کننده مفاهیمی است که بیننده را به تامل وادار می‌کند. از این رو، مناسب اتاق کار، اتاق مطالعه، دفتر کاری و محیط‌های جدی‌تر هستند.

عظیم مرکباتچی متولد سال ۱۳۵۶ است و تحصیلات دانشگاهی خود را نیز در زمینه نقاشی به پایان رسانده است. او تا کنون نمایشگاه‌‌های انفرادی و گروهی متعددی را برگزار کرده و در فعالیت‌هنری، تصویرسازی کتاب و پوستر نیز سابقه داشته است.

جهت مشاهده آثار عظیم مرکباتچی اینجا کلیک کنید.

 

تابلو نقاشی برای فضای کار و اتاق مطالعه

تابلو نقاشی برای اتاق نشیمن یا اتاق‌های با دکوراسیون کلاسیک

اگر دنبال یک تابلو نقاشی برای منزل هستید که مفاهیم فرهنگی را به نمایش بگذارد و دیدگاه فردی شما را بازتاب دهد خوب است به کارهای خلیل سمایی جبلو نگاه بیندازید. او عمدتا فرهنگ و تاریخ انسانی را با روایت فردی خودش در کارهایش منعکس می‌کند.

جهت مشاهده کارهای خلیل سمایی جبلو اینجا کلیک کنید.

خلیل سمایی جبلو تا کنون افتخاراتی در زمینه دوسالانه‌‌های نقاشی و جشنواره‌های آثار هنری سه‌بعدی به دست آورده است. او در مصاحبه‌هایش گفته است که خوانش او از محیط پیرامون، به معنای اهمیت مکانی است که در آن زیست می‌کند. لذا دوگانه‌های مختلفی را در نقاشی‌های خود می‌گنجاند؛ مانند خودآگاه و ناخودآگاه، اجتماع و سیاست، زندگی و فرهنگ و … . آثار هنری این هنرمند به عنوان یک گزینه در خرید تابلو نقاشی کلاسیک و مدرن برای هنردوستان مطرح است.

آرت یار پلتفرم هنری برای فروش آثار هنری

نقاشی‌های سیما شاهمرادی؛ نگاهی نو به نقاشی

سیما شاهمرادی دیگر هنرمند آرت یار است که متولد ۱۳۵۱ بوده و از دانشگاه هنر تهران فارغ‌التحصیل شده است. آثار او شامل نقاشی و کلاژ است و در نمایشگاه‌های فردی و گروهی به نمایش گذاشته شده است. شاهمرادی در آثارش به روایت‌های کلان و خرده روایت‌هایی می‌پردازد که به محض توجه به آن‌‌ها،‌‌ می‌توان بی‌شمار روایت دیگر در آن‌ها پیدا کرد.

آثار هنری سیما شاهمرادی شبیه به انعکاس منکسر در سطحی آینه‌کاری مانند هستند. او مفاهیم مختلف را تا حدی نمایان و تا حدی مبهم به نمایش می‌گذارد. با استفاده از تا زدن کاغذ و چسباندن آن روی بوم، نوعی افکت در بافت و نحوه نمایش ایجاد می‌کند که گویی تصاویر روی یک شبکه هندسی متبلور شده‌اند. اگر فضاهایی یونیک و متفاوت دارید، پیشنهاد آرت یار برای خرید تابلو نقاشی برای خانه شما، آثار هنری شاهمرادی است. 

جهت مشاهده کارهای سیما شاهمرادی اینجا کلیک کنید.

نقاشی‌های سیما شاهمرادی

تابلو نقاشی لوکس برای خانه با کارهای بیتا وکیلی

بیتا وکیلی به عنوان دیگر هنرمند خبره کشورمان، مدت‌هاست که در این زمینه کار می‌‌کند و فعالیت‌های متعددی داشته است. او به جز در ایران، تاکنون ۱۲ نمایشگاه انفرادی در کشورهای دیگر برگزار کرده است. در سال ۱۳۹۰، با فروش اثرش در حراجی کریستی دبی، به عنوان گران‌ترین هنرمند زن خاورمیانه شناخته شد.

آثار اولیه او در سبکی انتزاعی خلق شده و کثرت در آن‌ها مشخص است. در کارهای وکیلی نوعی از دوگانگی فضا و روح شرقی و غربی دیده می‌شود و به نقل از خودش، عطم و طعم فضا در محتوای نقاشی بازتاب داده شده است. آثار هنری این هنرمند بسیار مناسب فضاهای بزرگ‌مقیاس هستند؛ زیرا جزئیات زیادی در نقاشی‌هایش وجود دارد.

جهت مشاهده آثار بیتا وکیلی اینجا کلیک کنید.

 

سخن آرت یار

انتخاب تابلوی نقاشی برای خانه صرفا به یک سبک مشخص محدود نمی‌شود. پیشنهاد می‌کینم پیش از خرید، به فضای خود توجه کنید. ویژگی‌های اصلی فضا را بشناسید. در بسیاری از موارد، فضای داخلی خانه به شما می‌گوید که چه اثری، با چه اندازه‌ای، در چه رنگی، با چه سبکی و چه ویژگی‌های دیگری باید برایش تهیه کنید.

در گام بعد، باید به باورها و فلسفه خودتان مراجعه کنید. اینکه با گذاشتن آن تابلو نقاشی در خانه می‌خواهید چه حرفی بزنید یا اتاقتان چه صحبتی بکند. در این راستا، مهم است که فلسفه هر هنرمند را در طراحی آثارش بدانید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا قبل از خرید اثر احراز هویت شوید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما