جستجو کردن
خرید تابلو برای دفتر کار

خرید تابلو برای دفتر کار؛ مخصوص مدیران خوش‌فکر

موضوع استفاده از تابلو در دفتر کار،‌تایپ جدیدی نیست. دفتر کار، فضایی است که تاثیر بسزایی بر خلاقیت و تمرکز ما دارد. ما روزانه حداقل ۹ ساعت را در آن مکان سپری می‌کنیم. به همین دلیل، خرید و استفاده از تابلوهای هنری در دفتر کار، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. تابلوها با طراحی‌ها و رنگ‌هایشان، محیط را زنده می‌کنند و انرژی مثبتی ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، تابلوها می‌توانند موضوعات مهم کسب و کار را یادآوری کنند یا حتی برای افراد الهام‌بخش باشند. از دیدگاه ذهنی، آرامشی که تابلوها به محیط می‌بخشند، به تمرکز و تفکر عمیق کمک می‌کند. بنابراین، تجربه استفاده از تابلوهای هنری در دفتر کار، نه تنها جذابیت بصری ایجاد می‌کند، بلکه به بهبود کارایی و خلاقیت افراد کمک می‌کند.

چرا یک تابلوی نقاشی برای دفتر کار معجزه می‌‌کند؟

به طور کلی، نصب تابلو در یک دفتر کاری به محیط کار شما مزایای زیادی وارد کند. کافی است سری به سری مقالات علمی بزنید و درباره اثر هنر در محیط‌های کاری جستجو کنید. فهرست بلندی از پژوهش‌ها ظاهر می‌شوند که هر کدام درباره یک ویژگی مثبت استفاده از اثر هنری در محیط کاری صحبت می‌کند. اینجا چند دلیل برای نصب تابلو برای دفتر کار آورده‌ایم: 

 1. افزایش انگیزه و انرژی مثبت: تابلوها و تصاویر زیبا و الهام‌بخش انگیزه کارکنان را افزایش می‌دهند و انرژی مثبتی به محیط کار اضافه می‌کنند. این مورد را می‌توان مهمترین دلیل خرید تابلو برای دفتر کار دانست. اگر از ما بپرسید بهترین تابلو هنری برای دفاتر اداری چه تابلوهایی هستند؛ در پاسخ به شما خواهیم گفت تابلویی که از دیدن آن روح و روانتان شاد می‌شود و حس می‌کنید دوست دارید در نزدیکی آن باشید. 
 2. استراحت ذهنی: تابلوهای با تصاویر طبیعت، منظره‌های آرام‌بخش یا آثار هنری سفارشی می‌توانند به کارکنان کمک کنند که در زمان استراحت نقطه‌ای برای تخلیه تنش‌های روانی داشته باشند یا به تنهایی در فرایند استراحت ذهنی کارکنان سهم داشته باشند. با نصب تابلوهای مناسب در بخش‌های مختلف محیط اداره یا شرکت، بدون شک، بهبودهای قابل ملاحظه‌ای در محیط کار و عملکرد کارکنان مشاهده خواهید کرد.
 3. برندینگ و هویت شرکت: هنگام استفاده تابلوی نقاشی برای دفتر کار بایستی مراقب محتوای آن باشید. آثار هنری مرتبط با برند شما، هویت شرکت شما را تقویت می‌کنند و برندینگ موثری را به ارمغان می‌آورند.
 4. تسهیل در شیکه‌سازی و ارتباطات: تابلوهایی که دستورالعمل‌ها، اطلاعیه‌ها یا نقشه‌های ساختاری را نشان می‌دهند، یک چارچوب از فرایند کار شما بیان می‌کنند. بعد از تهیه این تیپ تابلو نقاشی برای دفتر کار، ارتباطات داخلی در شرکت شما تسهیل خواهد شد و این به مخاطبان، مشتریان یا کارکنان شما کمک می‌کند تا اطلاعات را بهتر درک کنند.
 5. افزایش خلاقیت و ابتکار: تابلوها و تصاویری که ایده‌های خلاقانه، نقل قول‌های الهام‌بخش یا تصاویر مرتبط با محصولات یا خدمات شما را نشان می‌دهند، در فرایند برین‌استورمینگ کارکنان شما یا فرایندهای ذهنی آن‌ها کمک‌‌کننده خواهد بود. به یاد داشته باشید که هنر ابزار اصلی بروز و بیان خلاقیت است.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید هدیه برای مدیر

خرید تابلو برای دفتر کار

محتوای اثر هنری برای دفتر کار: تابلو چه چیزی را نشان بدهد؟

 1. نقل قول‌های الهام‌بخش: سردمداران موضوع کاری شما چه کسانی هستند؟ از آن‌ها نقل‌قول‌های موثر را پیدا کنید و سفارش بدهید برای شما چاپ دیجیتال انجام دهند.
 2. اهداف و دستاوردها: اهداف و دستاوردها برای تابلوی محیط کاری نباید به صورت نوشته باشد. مثلا ویژن یا هدفی که می‌خواهید در انتهای سال به آن دست یابید را نمایش دهید.
 3. نقشه‌های مفید و دستورالعمل‌ها: نصب نقشه‌هایی از محلهای مختلف یا نشان دادن دستورالعمل‌ها و راهنماهای مربوط به کارهای روزمره می‌تواند به کارکنان کمک کند تا بهتر درک کارهایشان داشته باشند.
 4. تصاویر طبیعت و مناظر آرامبخش: تصاویر طبیعت از تنش محیط کاری و استرس کارکنان می‌کاهد و محتوای خوبی به عنوان خرید تابلو برای دفتر کار است.
 5. تصاویر مرتبط با صنعت یا فعالیت شرکت: نمایش تصاویر مرتبط با صنعت و فعالیت شرکت، به کارکنان یادآوری می‌کند که چرا کارشان مهم است و چگونه می‌توانند به تحقق اهداف شرکت کمک کنند. الزاما این تصاویر نباید واقعی و عکس باشند!
 6. نمودارها و اطلاعات تحلیلی: نمودارها و اطلاعات تحلیلی هم مثل یک کاتالوگ که بیان هویت برند شرکت است، نظر هر بیننده‌ای را جلب می‌کند. اما باید مراقب باشید که جلوه هنری داشته باشد نه اینکه مثل یک پاورپوینت خشک دیده شود. 
 7. تابلوهای انتزاعی: یکی از بهترین تابلوهای برای دفتر کار، تابلوهای با روش بیان انتزاعی هستند. تابلوهای سبک انتزاعی از اندیشه هنرمند بیرون آمده‌اند و با ترکیبی هنرمندانه از رنگ و طرح، مخاطب را در خود نگه می‌دارد. همین چند ثانیه‌های کوچک کافی است تا وضعیت ذهنی افراد،‌ رگلاژ شود!
 8. نکته آخر – تابلوهای خلاقانه: یک اثر هنری در محیط کاری می‌تواند الزاما تابلو نباشد یا حتی منظره نباشد. در این مسیر بایستی خلاق باشید. اگر منظره انتخاب می‌کنید، فقط دیدهای پرنده یا یک سوژه خیلی بزرگ مثل قله دماوند را انتخاب نکنید. یک تصویر آبستره از طبیعت قدرت بیشتری از یک تصویر رئال دارد. یک عکاسی تله از انشعابات یک برگ، خیلی بیشتر از تصویر یک بوته، خلاقیت را تحریک می‌کند.

تابلو برای دفتر کار

مطلب پیشنهادی: خرید تابلو انتزاعی برای دفتر کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اطلاع از قیمت این اثر لطفا از طریق موارد زیر با ما ارتباط برقرار کنید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما