جستجو کردن
بهترین کادو برای مدیر

راهنمای خرید بهترین کادو برای مدیران

تصمیم گرفتن برای انتخاب بهترین کادو برای مدیر یک مجموعه ممکن کمی سخت به نظر برسد، زیرا شما می خواهید توجه ویژه خود را به شخصی که خود جایگاه مدیریتی و تصمیم گیرنده در یک سازمان دارد نشان دهید و به نوعی با خرید کادو برای مدیر او را تحت تاثیر قرار دهید.

انتخاب بهترین کادو برای مدیر می تواند با اهداف و انگیزه های مختلفی انجام شود، هدیه ای برای نشان دادن سپاسگزاری و مراتب قدردانی برای مدیران، هدیه سازمانی تبلیغاتی در پایان یک ایونت برای مدیران سازمان های مدعو، فکر کردن به اهدا بهترین کادو تولد برای مدیر، خرید کادو برای مدیر در مناسبت های خاصی مثل روز مدیر و مدیریت و دلایل دیگری که هر کدام شان ممکن است این سوال را برای تان بوجود بیاورند که چطور برای تهیه بهترین هدیه برای مدیر عامل یا مدیر یک سازمان یا مجموعه انتخاب مناسبی داشته باشید.

با ما همراه باشید تا باهم چند هدیه مدیریتی لوکس و ضرورت و مزایای خرید کادو برای مدیر و نحوه انتخاب آن را بررسی کنیم تا پس ازین شاهد لبخند رضایت مدیران سخت پسند بعد از باز کردن جعبه هدیه باشید!

ویژگی های مهم بهترین کادو برای مدیر

موفقیت در خرید بهترین کادو برای مدیران مستلزم رعایت سه نکته ی مهم است که در انتخاب شما تاثیر بسزایی خواهد داشت و در انتخاب بهترین کادو برای مدیر، باید این سه ویژگی را لحاظ کنید:

 1. هماهنگ بودن ارزشمندی هدیه با جایگاه و موقعیت فرد
 2. هماهنگ بودن هدیه با ویژگی های شخصیتی افراد
 3. هماهنگ بودن هدیه با دلیل یا مناسبت هدیه دادن

خرید بهترین کادو برای مدیر در تناسب با جایگاه او

به طور کلی در گزینش بهترین هدیه برای مدیران باید این نکته را مدنظر داشته باشید که انتخابتان با موقعیت و جایگاه شخص همخوانی داشته باشد. گرچه اغلب آدم ها می گویند ارزش هدیه در انگیزه ی شاد کردن و سپاسگزاریست اما واقعیت این است که تناسب هدیه با گیرنده آن نقش مهمی در این موضوع دارد و باید به این موضوع دقت کنید که کادو برای مدیر انتخابی تان لایق جایگاه آن شخص باشد تا پیام قلبی تان را به درستی و با ایجاد رضایت خاطر برساند.

خرید بهترین کادو برای مدیر در تناسب با ویژگی های شخصیتی او

در خرید هدیه برای مدیران و به طور کل در خرید هر نوع هدیه ای باید ببینید چه چیز برای چه کسی تهیه می کنید؟ تا جایی که می توانید علایق و سلایق هدیه گیرنده را مدنظرتان قرار دهید نه علایق خودتان! بهترین هدیه می تواند هدیه ای باشد مطابق میل و سبک زندگی شخص انتخاب شده و او از داشتنش لذت می برد و یا کاربردی در زندگی او دارد. هدیه ای که قرار باشد از جعبه به گوشه ای از کمد انتقال پیدا کند چندان انتخاب مناسبی نیست.

خرید بهترین کادو برای مدیر در تناسب با دلیل هدیه دادن

می دانیم که تب و تاب برای خرید بهترین کادو برای مدیران می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد، دلایلی مثل هدیه تولد، ابراز قدردانی پس از یک موقعیت خاص، مناسبت های فرهنگی و مذهبی، هدیه خداحافظی و … بهتر است هدیه تان را متناسب با رویداد و مناسبتش تدارک ببینید که جلوه بیشتری داشته باشد و هماهنگی لذتبخشی به ارمغان بیاورد. مثلا برای روز مدیر خرید هدیه مدیریتی مانند ست اداری رومیزی و برای روز تولد تهیه یک حجم دکوراتیو لوکس و زیبا انتخاب مناسبی می تواند باشد.

انتخاب بهترین کادو برای مدیر

حالا می رسیم به قسمت اصلی خرید کادو برای مدیر که پاسخی است به همان سوال بهترین کادو برای مدیران چیست؟

در پاسخ به این سوال می توانیم اشیا و هدایای گوناگونی را پیشنهاد دهیم از ست های اداری گرفته تا عطرهای اورجینال مناسب و یا صنایع دستی و کتب نفیس که ممکن است در ذهن اغلب افراد چینش شود اما ما قصد داریم هدایای خاص تر و ارزشمندتری هم به شما معرفی کنیم.

بهترین کادو مناسب برای مدیر می تواند یک قطعه اثر هنری اورجینال باشد که یک هنرمند آن را تولید کرده و شما با سفارش مستقیم اثر دلخواه تان به هنرمند یک هدیه تک و بی نظیر تهیه می کنید که فقط همان یک نمونه از آن خلق شده است. از ویژگی های بی مانند آثار هنری اصلی این است که:

 • حاصل کار هنرمند در همان لحظه و زمان و مکان خاص هستند و حتی اگر هنرمند از آن طرح برای تولید دوباره هم استفاده کند، همچنان تفاوت های جزیی و خلاقانه روح حاکم بر آن قطعه هنری را بی همتا می سازد.
 • آثار هنری اصلی علاوه بر اینکه ارزش هنری زیادی دارند و در دسته اشیا لوکس برای انتخاب بهترین کادو برای مدیرعامل  هستند، ارزش افزوده از جهت سرمایه گذاری هم دارند. به این شکل که با گذشت زمان بر ارزش مادی و قیمت یک اثر هنری اصل افزوده خواهد شد.

از میان آثار هنری گزینه های ارزشمند و مختلفی در تهیه هدیه برای مدیران به کمک تان می آیند. هدایای زیبایی مانند یک حجم دکوراتیو زیبا، یک تابلوی نقاشی برای دفترکار یک مدیر خلاق و خوش ذوق، یک قطعه اکسسوری زیبا و هنرمندانه در قالب زیورآلات، یک تابلوی نقاشی خط برای علاقمندان به خوشنویسی، یک مجسمه طلاکوب لوکس و یا شاید هم یک گلدان دست ساز زیبا در ترکیب با حجمی دکوراتیو

انتخاب بهترین کادو برای مدیران از میان آثار هنری

آثار هنری علاوه بر زیبایی ظاهری ارزش معنوی هم دارند و از آنجا که در میان هدایای سطح بالا و لوکس رده بندی می شوند و می توانند انتخابی عالی برای خرید بهترین کادو برای مدیر یک مجموعه باشند. دلیل مهمی که آثار هنری و دست سازه را در تهیه هدیه برای مدیران مناسب می سازد این است که این قبیل آثار فاخر جایگاهی ورای ملزومات زندگی روزمره دارند عموما یک مدیر نیاز خاصی به ابزار و لوازم معمول ندارد و ممکن است اغلب هدایای متداول را از قبل داشته باشد، اما یک تابلوی نقاشی زیبا می تواند جایگاه خاص خود را روی دیوار دفتر کار یا منزل پیدا کند و هدیه ای رضایت بخش و خاص باشد.

برای آشنایی بیشتر با این سبک هدایا به معرفی و توصیف قطعات هنری مناسب برای خرید هدیه برای مدیران خواهیم پرداخت.

از میان آثار متنوع و ارزشمند هنری سه گروه زیر را حتما برای تهیه کادو مناسب برای مدیر به خاطر بسپارید:

 1. تابلو های نقاشی
 2. حجم های دکوراتیو
 3. تابلوهای خوشنویسی یا نقاشی خط
 4. اکسسوری ها و زیورآلات

تابلوی نقاشی، بهترین هدیه برای مدیر شرکت

وقتی می خواهید بهترین کادو برای مدیریت را سنجش کنید به این دقت کنید که اغلب هدایا عمر کوتاهی دارند و مصرف می شوند یا مستهلک و فرسوده شده و از بین می روند. اما یک تابلوی نقاشی از آن دست هدیه هاییست که مدت های مدید می تواند حس و حال زیبای هدیه دادن را زنده نگه دارد و ارزش هنری و بصری به زندگی انسان های اضافه کند. می توانید با توجه به سلیقه و شناختی که از فرد دارید تابلو نقاشی مناسبی انتخاب کنید، زیرا سبک های متفاوتی در نقاشی وجود دارد که هرکدام زیبایی خاص خود را داراست و باب طبع گروهی از افراد است به طور مثال نقاشی های رنگ و روغن کلاسیک برای افراد سنتی تر و تابلوهای نقاشی مدرن و سورئال برای افراد نوگرا و طرفداران هنر مدرن مناسب است.

حجم دکوراتیو، کادو مناسب برای مدیر

در گزینش یک کادو مناسب برای مدیر حجم های دکوراتیو علاوه بر ماندگاری و زیبایی به عنوان یک هدیه، می توانند سمبل یک مفهوم یا پیامی خاص هم باشند، اگرچه همچنان می توانید از آثار مجسمه سازی کلاسیک هم بهره ببرید، حجم های دکوراتیو انتزاعی یا مفهومی و کانسپچوال انتخاب مناسبی برای مدیران رده بالا و هنردوست است و حجم های لوکس و تزیینی جواهرنشان یا طلاکوب برای کسانی که جلوه گری هنرمندانه را می پسندند یک هدیه مدیریتی کم نظیر است.

تابلوی خوشنویسی، بهترین کادو برای مدیران علاقمند به هنر ایرانی

وقتی صحبت از انتخاب بهترین کادو برای مدیران علاقمند به هنر ایرانی باشد، زیبایی بصری حروف پارسی و غنای مفهومی ادبیات پارسی جلوه نمایی می کند. به همین دلیل تابلوهای خوشنویسی و نقاشی خط هدیه ای فاخر و ارزشمند برای مدیرانیست که به فرهنگ غنی ایران علاقمندند و یا اشعار زیبای پارسی را می پسندند. چه هدیه ای بهتر از کلمات بامفهوم که روی تابلویی به زیبایی نگاشته شده و احساس و اندیشه ورای هدیه را نمایان می کند.

خرید کادو برای مدیر از میان صنایع دستی هنری

صنایع دستی هنری می تواند یک گزینه عالی در خرید کادو برای مدیر باشند. این نوع هدایا همچنان که نشان دهنده قدردانی و احترام نسبت به مدیر هستند، می توانند نشان دهنده خلاقیت و نوآوری شما هم باشند.

چند ایده خرید کادو مناسب برای مدیر از میان صنایع دستی هنری:

 • یک اثر هنری: یک اثر هنری می تواند هدیه ای ارزشمند و ماندگار باشد. می توانید یک نقاشی، یک مجسمه، یک تابلو فرش یا هر اثر هنری دیگری را که فکر می کنید مدیر شما از آن لذت خواهد برد را انتخاب کنید.
 • یک قطعه صنایع دستی: صنایع دستی مانند سفالگری، سرامیک، معرق، خاتم کاری، میناکاری و غیره می توانند هدیه ای فرهنگی و هنری باشند. می توانید یک قطعه صنایع دستی را به عنوان اکسسوری مانند جاکلیدی یا دستبند انتخاب کنید که فکر می کنید مدیر شما از آن استفاده خواهد کرد یا می توانید یک قطعه صنایع دستی را انتخاب کنید که فقط به عنوان دکوراسیون استفاده شود.
 • یک سرویس غذاخوری یا ظروف آشپزخانه: یک سرویس غذاخوری یا ظروف آشپزخانه می تواند هدیه ای کاربردی و زیبا باشد. می توانید یک سرویس غذاخوری یا ظروف آشپزخانه را انتخاب کنید که با دکوراسیون خانه مدیر شما مطابقت داشته باشد.
 • یک هدیه شخصی سازی شده: یک هدیه شخصی سازی شده باید هدیه ای ویژه و منحصر به فرد باشد. می توانید یک اثر هنری، یک قطعه صنایع دستی یا هر هدیه دیگری را که فکر می کنید مدیر شما از آن لذت خواهد برد را شخصی سازی کنید و از آن بهترین کادو تولد برای مدیر بسازید.!

و در آخر

خرید کادو برای مدیران اگرچه محدود به هدایای معرفی شده نمی شود اما در این مقاله سعی کردیم کوتاه و موجز راهنمای خرید یک کادو مناسب برای مدیر را با تاکید بر هدیه های خاص و هنری گردآوری کنیم. انتخاب یک هدیه از میان آثار هنری یک انتخاب خوب و خوشایند است که می تواند خاطره ی هدیه دادن را به هنر هدیه دادن بدل کند. در نهایت، مهم ترین چیز این است که کادویی را انتخاب کنید که از صمیم قلب باشد، هدیه گیرنده متوجه خواهد شد که شما وقت و تلاش خود را صرف انتخاب کادوی مناسب برای او کرده اید.

سوالات متداول

در خرید کادو مناسب برای مدیر به چه نکاتی باید توجه شود؟

توجه به ویژگی های شخصی فرد مثل سن و جنس و علایق بسیار مهم است. متوجه شوید که مدیر شما چه چیزی دوست دارد. آیا او به هنر خاصی علاقه مند است؟ آیا او از سبک خاصی از هنر لذت می برد؟ دانستن علایق مدیر شما به شما کمک می کند تا کادویی را انتخاب کنید که او از آن لذت ببرد.

کجا می توانم کادوی مناسب برای مدیر پیدا کنم؟

شما همیشه می توانید هدایای لوکس و ارزشمندی از آرت یار انتخاب کنید.

چگونه می توانم علایق یک مدیر را بشناسم؟

اگر با مدیر آشنا هستید، می توانید علایق او را از طریق صحبت های او و مشاهده رفتارهایش متوجه شوید. همچنین می توانید از همکاران یا دوستان مدیر در این مورد سوال کنید. و در نهایت می توانید راهنمای انتخاب هدیه آرت یار استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا قبل از خرید اثر احراز هویت شوید

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما