جستجو کردن

برند کارفرمایی و هدایای سازمانی

یکی از موضوعاتی که می­تواند روی برندِ کارفرمایی شما تاثیرگذار باشد، هدایایی است که به مناسبت‌های مختلف به همکاران، کارکنان و مشتریانِ کلیدی خود می­‌دهید

هدایای سازمانی لوکس، یکی از موضوعاتی است که آرت­‌یار از بدو تاسیس خود به آن پرداخته و تلاش کرده است برای سوالات زیر پاسخ­‌های مناسبی پیدا کند:

  • با توجه به ماهیتِ برندِ سازمان، چه هدیه‌­ای مناسب است؟
  • برای افراد با ویژگی­‌های شخصیتی متفاوت، چه هدایایی می‌توان انتخاب کرد؟
  • در هر مناسبتی و با هر بودجه‌­ای چه هدایایی را می‌توانیم پیشنهاد دهیم؟
  • برای مشتریان خارجی و در هر کشور و فرهنگی، چه هدیه­‌ای می­تواند جذاب باشد؟

از سویِ دیگر، آرت­‌یار خدمتِ جدیدی را طراحی کرده‌­است، که علاوه بر هدیه دادن به همکاران یا مشتریان خود، برای آنها سرمایه­‌گذاری کنید.

آثار هنریِ واجد ارزش (آرت­‌ورک­ها) هر ساله رشد چشمگیری در ارزش­ مادی و معنوی خود دارند. برخی آمار و اطلاعات میانگین رشد قیمتی آثار هنری در ایران را حدود ۴۰۰ درصد در سال اعلام کرده‌اند.

به عبارتی سازمان با هدیه دادن آثارِ هنری فاخر به جای گوشی موبایل، انواع گجت‌ها، کارت‌های هدیه و .. برای همکار یا مشتری خود یک سرمایه‌­گذاری پایدار انجام داده است و مخاطب علاوه بر استفاده و لذت بردن از آن می تواند ارزش‌افزوده­‌های دیگری را هم دریافت کند.

هدیه­‌گیرنده پس از دریافت اثرهنری، می‌تواند محدوده­‌ی ارزشی هدیه را از طریق آرت­‌یار استعلام کند و در صورت تمایل آن را وارد چرخهِ مبادله یا سرمایه‌گذاری مجدد نماید و بدین صورت تصویر ارزشمندِ حمایتگری را از برند سازمان و هدیه­‌دهنده در ذهن خود ماندگار کند.

آرت­‌یار می­‌تواند برای انتخاب هدایای سازمانی، یار و مشاور شما باشد.

 

 

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای عضویت در خبرنامه ما اطلاعات خودتان را وارد نمایید

نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما